Home / Sabit Server Tanıtımları / Alemko.eu Çok yakında Sizlerle

Alemko.eu Çok yakında Sizlerle

Offical Açılış ve beta olarak acılan okadar pk server homeko server ve sayamadığım okadar server varki anlatamam. Homeko olarak hazırladığımız db mizle ozel sunucumuzla sizlere hizmet vermek icin yaklaşık olarak 2 aydır üzerinde calistigimiz Knight online pvp serverimizi sizlerin beyenisine sunuyor sizleri serverimize davet ediyoruz.

Hedefledigimiz Siz pvp sever oyuncularinin sitemizi ziyaret edip serverimizde zaman gecirmesi ve eylenmesidir. Serverimizde online kaldığınız zaman süreci içerisinde manner ve cash kasa bilir bunlari pus sisteminde harcaya bilirsiniz.

Server ini
[Server] Count=1
IP0=5.135.112.160

[Version] Files=1299
[Join]Registration site=http://alemko.eu/
[Links]Homepage=http://www.alemko.eu/
KoPanel=http:http://www.alemko.eu/
PowerUpStore=http://www.alemko.eu/store/pus.php
[IncludeExe]Last=1299

Premium HomeKo serverda ne işime yarar?
Premium bulunan kullanıcıların tek başlarına Colony Zone de kill aldıklarında +20 Np fazla gelmektedir. Kestikleri Monster droplarında %5 daha fazla item atmaktadır. Upgrade oranlarında %5 daha fazla şansları vardır. Oyundaki Online Kal Cash Kazan Olayında Normal Usere Gore 2 Kat Daha fazla Manner ve Cash Kazanmaktadır. Premiumdan faydalanarakbir adım önde başalaya bilirsiniz.

Colony Zone Sınırları İçinde Kestiğiniz Her user için 1 Adet Kiss İtemi kazanmaktasınız. Toplamış olduğunuz kiss itemleri 150 adet olduğunda maradondaki Town Npcsine gelerek vereceginiz 150 adet kiss itemi ile Trina Sahibi olabilirsiniz. ( Önemli NOT : 15K NP ve +55 Lvl Üstü Olmak Zorunludur. 150 Tane Kiss İtem = 1 Adet Trina)

-> 83/1 Cz Arkası HomeKo
-> CSW Duvar Bug Fix
-> UsKo Maradon
-> UsKo Cz
-> UsKo Gökyüzü
-> Colony Zone Monument Aktif ( Kesen Irk Solo 15 Np Fazla Alır. )
-> Chaos Stone Aktif
-> Oto G1 / Oto Symbol Aktif
-> Oto Üyelik / Oto Master
-> Trina Aktif
-> Yan karakter fix ve tüm düpe yöntemleri fixlendi.
-> İron Neck – Glass Belt – İron Belt – Chitin Shield – Ske Belt Dropları Yoktur.
-> 80 LvL e kadar mutelidir charlar +80 lwl den sonra Relogda düzelir ( ip reklamları küfür vb. nedenlerden )
-> Buss [Satıcıda Alış = 2.2m / Satış = 500k] olarak ayarlandı
-> 1.5m 101np verir
-> 350k 51np verir
-> Okçu 70 Skill e kadar Aktiftir. +70 Pasif.

-> Mage Blink
-> Warrior Cure
-> Rogue Eskrima
AKTİFTİR

Not : Krallık çok özel bir sistem ile seçilecektir. açıklaması buradan duyurulacaktır.​

1- Felankor Room
Hazırlamış olduğumuz tehlikeli ve ölümcül yaratıklar arasında olan Felankor odasına girerek degerli item sahibi ola bilirsiniz. Elbete bu bukadar kolay olmaycaktır. Öncelikle bunun icin clanınıza kesinlikle guvenmeniz ve tüm herseyi göze alamnız gerekmektedir. bunun için gerek itemleri topladıktan sonra maradondaki Event Npcsine giderek itemleri npc teslim edildikten sonra claninizi özel bir odaya isinlanacaktir. burada size gelcek olan Monster Staf ( Mos Kağıdı ile %100 Gelecek Olan Ölümcül Felankor cağırarak heycanlı bir serüvene gireceksiniz. Eyerki Odaya girdiginizde Felankoru Kesemezseniz Sizden Sonra odayı ziyared eden clan keserse hediyelere onlar sahip olacaktır.. Felankor Drobu ve girişte lazım olacak itemleri aşağıda sizlere açıklıyoruz.
Gerekli İtemler :
5p6QR5

Gerekli İtemler :

-> Symbol Of Warrior
-> Symbol Of Gladiator
-> Fragment Of Arrogance
-> Fragment Of Gluttony
-> Fragment Of Rage
-> Fragment Of Sloth
-> Fragment Of Lechery
-> Fragment Of Avarice
-> Fragment Of Jealousy

Peki Bu kadar uğraştık Ne Kazandık Felankor Drop nedir ? Merak Ediyorsanız.

2-Lunar War
Savaşlarımız sorunsuz olup bu mücadele muhteşem ödüllerle süslenecektir. Karşı ırkı basma olmayacaktır. HomeKo olduğu için exp kasma durumu yoktur. bu yüzden emc yahut luferde slot basma durumu olmayacağı için bunu kaldırdık. yerine Boss Event ödülü koyduk.
Savaşı kazanan IRK boss event ile ödüllendirilecektir. (10 Adet Bos) Bunlar neler :
-> Talos
-> Snake Queen
-> Harpy Queen
-> Troll King
-> Bach
-> Duke
-> Bishop
-> Samma
-> Shaula
-> Leshat

Lunar War Saatleri
Pazar : [14.00]-[20.00] Salı : [14.00]-[20.00]

3-Ship War
Ship War (Gemi Savaşı) oldukça önemli bir savaştır. Bu savaşın kahramanları ödüle doyacaklarına eminim. Lunar War da olduğu gibi bu savaştada kazanan ırk diğer ülkeyi işgal edemeyecektir. nedeni yukarıda belirtilmiş idi. Peki Kazanan IRK ne ile karşılaşacak?
Oyunun en zor Monster’ı olan ölümcül Felankor onları bekliyor olacaktır.

Ship War Saatleri
Pazartesi : [20.00] Perşembe : [20.00]

4-Border Defance War
Burada amansız bir mücadele siz değerli oyuncuları bekliyor olacaktır. Kıyasıya mücadele ve eşsiz ödüller sizleri bekliyor. Peki bu mücadelenin sonunda kazanan oyuncuları ne bekliyor? Oyun da sıralamanın yükselmesi ve bu amansız mücadelede Kahraman olmaya bir adım daha yaklaşmak için 500 NP sizin olacaktır.

Border Defance War Saatleri
Hafta için her gün : [09.00]-[13.00]-[19.00]-[24.00] [​IMG]

5-Juraid Mountain
Ölümcül yaratıkların sizi beklediği özel bir odada yanlız değilsiniz. takımın ve sen bu mücadelede hızlı olmalısın. Eğer rakibin senden hızlı olursa Juraid in Merkezinde olan [Deva Bird] çoktan ölmüş olacaktır. Her katta bir diğerinin daha iyisi olan Fragment taşlarını kazanma şansın bitmiş olacaktır. Deva Bird ise 4.000 Np vermektedir. Tercih sizin. Juraid Mountain Monument veya Deva Bird kesilince biter.
Ayrıca Juraid Mountain kazanan Takıma Silvery Gem verilecektir
Bir yandan Fragment kasmak için yaratık keserken diğer yandan dikkat edin monumentiniz kesilmesin.

Juraid Mountain Saatleri
Hafta için her gün : [10.00]-[15.00]-[23.00] [​IMG]

6-Clan vs Clan [Para Ödüllü] Özel bir Harita da Clanların kıyasıya kapışmaları ve bu mücadelenin tek bir tane kazananı, sen olmak istemez misin? Peki ya sonunda bir de Para ödülü var ise ? En fazla 16 En az 8 Clanın katılabileceği bu turnuvada sende yerini al. Turnuvaya kayıt tamamen ücretsizdir.
Ödül ise sizi ve clanınızı cazip edecek niteliktedir. Ayrıntılar ilerleyen tarihlerde eklenecektir.

7- Vs Turnuvası [Para Ödüllü] Oyunda belirli aralıklarla düzenlenecek olan vs turnuvasına katılıp oyunun kahramanı olmak istemez misin? Peki bir de buna Para ödülü eklersek? tüm bunlar siz değerli oyuncularımıza cazip geldiğini duyar gibi oldum. Katılım da job ayrımı olmayacaktır. herkes bir biri ile vs atabilecek. İnt Priest hariç herkes turnuvaya katılabilir. Katılım ise tamamen ücretsizdir. En fazla 256 En az 64 kişinin katılabileceği bu turnuvayı kaçırmak istemezsiniz. Ayrıntılılar ilerleyen tarihlerde eklenecektir.

8-Forum Etkinlik Aktivite [Manner Ödüllü] Kendi Forum sayfamızda [Ko-Server.Com/Frm/] V.I.P üyeliği olan kullanıcılarımıza özel yapacağımız bir event sistemidir. Bu event sisteminde siz değerli kullanıcılarımıza belirli reklam ve tanıtım görevleri vereceğiz. Bunu başaran kullanıcılarımıza Oyun içinde kullanabilecekleri Manner Point vereceğiz. Manner Point ile maradon da bulunan Manner Npc sinden eşyalar alabilirsiniz.
Bu etkinlik için V.I.P Üye olmanız şarttır. Bu üyelik Tamamen Ücretsizdir. Ayrıntılı Bilgi İçin TIKLA

9-DeathMatch
Bana rakip farketmez mi diyorsun? Önüme kim çıksa keserim mi diyorsun? Ya da Ben bu oyunun kahramanıyım mı diyorsun? o zaman kendini bu mücadelede göstermelisin.
DeathMatch’ta ilk Kill Alan, ilk 50 Kill e ulaşan ve event sonunda en fazla Kill alan kişiye süpriz ödüller verilecektir. Emin olun ödüller sizi memnun edecektir. Ayrıca DeathMatch ta leaderliğini koruyanlara belli sürede aldığı kill sayısına göre NP gelmektedir.

DeathMatch Saatleri
Çarşamba : [16.00] – [22.00]

10-Özel Viplogos Event [Para Ödüllü] Şuan Test aşamasında olduğu için gerekli bilgiler bitince verilecektir.

11-Boss Event
Oyunun en heyecan alıcı olaylarından biride Boss Event olmasıdır. çünkü HomeKo serverlarda itemler çok değerlidir. Bu itemlere ulaşmak ise hiç de kolay olmayacaktır. bu yüzden Boss Event yardımınıza koşacaktır lakin bu Boss Event sizi Cehennemin ortasına da götürebilir eğer savaşı kazanırsanız Cennete de götürebilir. Çünkü bu savaşta yanlız olmayacaksınız. Bir yandan bosslarla kapışırken bir yandan rakiplerinizle mücadele içinde olacaksınız.

Boss Event Saatleri : Bu Event Süpriz Saatlerde yapılacaktır. Her an Takipte kalınması için. Atılacak Bosslar aşağıda belirtilmiştir.
-> Felankor
-> Talos
-> Snake Queen
-> Harpy Queen
-> Troll King
-> Bach
-> Duke
-> Bishop
-> Samma
-> Shaula
-> Leshat

12-GM Kill Event
Bu amansız mücadelede siz değerli oyuncularımızın arkasında herzaman olduğumuzu bilin. ve bu mücadelede kendi ırkın, kendi clanın yahut kahraman olmak için savaşmayacaksın. Bu savaşı Oyun Yöneticileri ile yapacaksın. Tüm hırsını bizden çıkarmak istemez misin? Yanıtlayamadığımız o cevaplar için eline bir fırsat geçti. Bu fırsatı iyi değerlendirip Oyun Yöneticimizi (GM) öldürdüğün taktirde içindeki tüm o hırsı alıp yerine oyunun en değerli hazinesi olan Trina ile dolduracağız.

GM Kill Event Saatleri : Bu Event Süpriz Saatlerde yapılacaktır. Her an Takipte kalınması için.

13-Delos War
[Alemko.eu] Oyunun Kahraman Clanını seçiyor. Biz buna hazırız. Peki senin clanın buna hazır mı? Bu amansız mücadelede Clanına güveniyorsan bu fırsatı kaçırmamalısın. Çünkü kaybettiğiniz ödül sizi üzebilir. Clanınızın dağılmasına bile sebep olabilir. Bu kadar değerli olan bu ödülü merak mı ettin?
Ödül :
– Tüm Clan üyelerine 5.000 Np
– Tüm Clan Üyelerine Fragment of Jealousy (Greed Taşı)
– Clan başkanına 5 Adet Trina
– Clan başkanına Monster Staff(Boss kağıdı) verilecektir.

14-Online Np
Siz değerli oyuncularımızın zamanlarının ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. bu yüzden oyunda durdukça sizlere Np ödülü vereceğiz. 5 DK = 10 Np Şeklinde gelecektir. Premium olanlara iki katı gelecektir. Bu ödül tüm zonede geçerlidir.

15-Chaos Stone
Bowl da Bulunan Chaos Stone kesildiğinde etrafına rastgele boss atmaktadır. bu şansınıza max 5 min 3 boss şeklindedir.

[​IMG] Bdw Juraid için Kayıtlar. [ Bdw için = bdwkayit ] [ Juraid için = jrkayit ] [​IMG] Usko Cz ve Chaos Stone
[​IMG]

Chaos Stone Aktif
[​IMG]

Yeni Attila Mekanı Cz
[​IMG]

Yeni 70 Quest Mekanı Cz [4 Adet] [​IMG]

Konu Düzenleniyor Devamı Gelecektir !​
[​IMG] Ayrıntılı olarak görebileceğiniz Drop Listesi için TIKLA
– Hemen Drop bulmak için aradığınız drobu ctrl+f yaparak bulabilirsiniz.

[Moradon]

Scavenger Bandicoot
-> (%100) Pelerin Anahtarı

Worm
-> (%100) Sw Scroll

Blood Worm
-> (%100) 1500 Buff Scroll
-> (%100) 300 Ac Scroll
-> (%100) Attack Scroll

[EMC / LUFER]

Treant
-> (%100) BUS
-> (%30) Weapon Enchant Scroll
-> (%30) Armor Enchant Scroll

Centaur
-> (%10) +5 Shard
-> (%20) +5 Cleaver

Harpy
-> (%15) +5 Mirage Dagger

Stone Golem
-> (%15) +5 Chitin
-> (%15) +5 Cleaver
-> (%15) +5 Iron Bow

[ESLANT]

Doom Soldier
-> (%15) +5 Shel
-> (%15) +5 İtem
-> (%15) +5 Exp İtem

Chipotera
-> (%10) +5 Shel
-> (%10) +5 İtem
-> (%10) +5 Exp İtem

Dark Knight
-> (%10) +5 Shel
-> (%10) +5 İtem
-> (%10) +5 Exp İtem

Dread Mare
-> (%30) +5 Shel
-> (%30) +5 İtem
-> (%30) +5 Exp İtem
-> (%60) Gold Bar

Crimson Wing
-> (%10) +5 Shel
-> (%10) +5 İtem
-> (%10) +5 Exp İtem

Dark Stone
-> (%10) +5 Shel
-> (%10) +5 İtem
-> (%10) +5 Exp İtem

Falcon
-> (%15) +5 Shel
-> (%15) +5 İtem
-> (%15) +5 Exp İtem

Brahman
-> (%10) +5 Shel
-> (%10) +5 İtem
-> (%20) Silver Bar

Paramun
-> (%15) +5 Shel
-> (%15) +5 İtem
-> (%15) +5 Exp İtem
-> (%35) Silver Bar

Troll
-> (%10) +5 Shell Kolluk

Troll Warrior
-> (%10) +5 Shell Kafa

Troll Berserker
-> (%10) +5 Shell Donluk

Troll Captain
-> (%10) +5 Shell Göğüslük

Troll Shaman
-> (%10) +5 Shel
-> (%10) +5 İtem
-> (%35) Silver Bar

Troll King
-> (%25) +0 Küpe

Talos [ Skeleton Belt ve İron Belt Drop Yoktur ] -> (%25) +0 Belt

Harpy Queen
-> (%25) +0 Küpe

Snake Queen [ İron Neck Drop Yoktur ] -> (%25) +0 pendant

[Colony Zone] – [ReSpawn = Küçük Boss(3 Saat) / Büyük Boss(6 Saat)]

Bach
-> (%10) Ring Of Life

Duke
-> (%10) Ring Of Courage

Bishop
-> (%15) Ring Of Magic

Shaula
-> (%15) Scorpion shield
-> (%15) Chitin Bow

Lesath
-> (%30) Scorpion Bow

Samma
-> (%10) Giga
-> (%15) Tek El Giga

Javana
-> (%15) Tek El Giga

Lobo
-> (%15) Lobo Hammer
-> (%15) Lobo Staff
-> (%15) Lobo Pendant

Lycaon
-> (%15) Lycaon Hammer
-> (%15) Lycaon Staff
-> (%15) Lycaon Pendant

Lupus
-> (%15) Lupus Hammer
-> (%15) Lupus Staff
-> (%15) Lupus Pendant

Atilla [Cz Bowlda Çıkar] -> (%10) Elemental Pendant
-> (%10) Warrior Pendant
-> (%10) Priest Pendant

Atros
-> (%1) Anti Def
-> (%1) Trina
-> (%100) Silver Bar

Riote
-> (%0.5) Trina
-> (%0.5) Anti Def
-> (%100) Silver Bar

70 Quest Item [ReSpawn = 25 Dakika] -> (%15) 70 Quest İtem

Ego
-> (%5) Fragment of Arrogance
-> (%10) +5 Uniq İtem
-> (%10) +0 Uniq Takı
-> (%15) Silver Bar

Glutton
-> (%7) Fragment of Gluttony
-> (%13) +5 Uniq İtem
-> (%13) +0 Uniq Takı
-> (%15) Silver Bar

Wratch
-> (%10) Fragment of Rage
-> (%15) +5 Uniq İtem
-> (%15) +0 Uniq Takı
-> (%25) Silver Bar

Sloth
-> (%10) Fragment of Sloth
-> (%15) +5 Uniq İtem
-> (%15) +0 Uniq Takı
-> (%40) Silver Bar

Lust
-> (%15) Fragment of Lechery
-> (%18) +5 Uniq İtem
-> (%18) +0 Uniq Takı
-> (%50) Silver Bar

Envy
-> (%15) Fragment of Avarice
-> (%20) +5 Uniq İtem
-> (%20) +0 Uniq Takı
-> (%70) Silver Bar

Greed
-> (%20) Fragment of Jealousy
-> (%50) +5 Uniq İtem
-> (%50) +0 Uniq Takı
-> (%100) Silver Bar

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Takı Upgrade Kapalıdır.
Son Item = +8
Son Takı = +0​
Konu düzenlenmesi Yapılıyor Lütfen Takipte kalın !

inShare
[Pin It]

Post Tags : featured
HomeKo-Official – MykoOfficial Oyun Ici Kc-Pre Kırdırma – Herşey Sorunsuz -Acılış 6-2-15:19.0
admin

Related Posts

gmr
Ko Server GmR Game ElegancE v1977 7 Şubat 20:00’da Sizlerle
mirac
Mirac-Ko HomeKo / 18.01.2015 Açılıyor
Roman legionary soldier in front of abstract wall
Private Titan Ko Sizlerle yabancı Server

Bir Cevap Yazın

admin olarak giriş yapılmış. Çıkış?

Yorum

About admin

Check Also

HellsReapersKO Yeni Knight Online Konsepti Semi-Farm +8/+1 73 Wings USKO FX 1298

Beta 5 Nisan da biticek HellsReapersKO Yeni Knight Online Konsepti Semi-Farm +8/+1 73 Wings USKO …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir